Оренда IP-ATC (IP телефонія)

Фахівцями компанії АЛЬТИНЕТ розроблено сучасне рішення зв'язку на базі IP-телефонії, яке дозволить будь-якої компанії перевести свою систему зв'язку на якісно більш високий і сучасний рівень, що не сумніви забезпечить їй конкурентну перевагу на ринку.Переваги
Область застосування
Вартість

ПЕРЕВАГИ IP-ТЕЛЕФОНІЇ:

  • немає прив'язки абонентів (користувацьких телефонів) до місця розташування АТС;

  • є можливість розподілу однієї телефонної станції між офісами, містами, країнами з єдиним номерним планом;

  • економія на телефонних переговорах за рахунок гнучкого підключення різних провайдерів зв'язку та розподілу вихідних дзвінків між ними;

  • істотна економія на міжнародних переговорах (міжнародний зв'язок);

  • безпека переговорів (можливо шифрування);

  • розширений функціонал в порівнянні зі звичайною телефонною станцією (записи розмов, Call Centre, широкі можливості застосування складних інтерактивних меню при вхідних дзвінках і т.д.).


Додатково при оренді IP АТС в дата центрі:
  • відсутність початкових вкладень в телефонну станцію;

  • висока надійність обладнання та інтернет каналу;

  • підтримка та обслуговування АТС кваліфікованими фахівцями.


СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

За рахунок своїх широких функціональних можливостей та доступності IP-телефонія може застосовуватися в компаніях з самими різними сферами діяльності. На поточний момент впровадження деяких рішень в області IP-телефонії за вартістю не перевершує аналогічні рішення в області звичайної телефонії.
Але саме ефективне використання IP-телефонія в компаніях з територіально розподіленою структурою (багато офісів складів ...), а також в компаніях, які ведуть активні переговори з зарубіжними партнерами (різні логістичні або туристичні компанії).
Окремо варто звернути увагу на інтернет-магазини. Застосування IP-телефонії тут, наприклад, дозволяє організувати повноцінне робоче місце менеджера з прийому та обробки замовлень на дому.

ВАРТІСТЬ:

Оренда IP АТС Вартість грн. / міс *
до 20 абонентів 800.00
до 50 абонентів 1200.00
до 100 абонентів 2000.00
* Ціни вказані без ПДВ

Ціна включає в себе первинну базову настройку телефонної станції та її адміністрування.

Наша компанія гнучко підходить до вимог клієнтів при реалізації своїх рішень. Також існує можливість використання існуючого обладнання замовника при реалізації наших рішень.
Готові відповісти на всі виниклі у Вас питання: наші контакти.