Ліцензійне програмне забезпечення

Компанія "Альтинет" пропонує Вам ліцензійне програмне забезпечення від різних компаній-розробників, а також настройку і аутсорсинг Вашої комп'ютерної системи незалежно від її розмірів і складності.


Легалізувати програмне забезпечення
Купити програмне забезпечення

 
Орендувати програмне забезпеченняНаша компанія більше п'яти років є партнером світових компаній-розробників програмного забезпечення і має сертифікований персонал, який допоможе вибрати програмне забезпечення, яке підійде саме Вам і Вашій компанії.

Звичайно ж, найкращий спосіб легалізації "софта" - це придбання справжньої Microsoft Windows і Microsoft Office у вигляді попередньо встановлених програм на Вашому комп'ютері виробником або інтегратором (так звані ОЄМ версії програм). Тим не менш, якщо Ваша, вже налаштована і працююча, техніка потребує ліцензійне ПЗ, корпоративні ліцензії - ідеальний варіант для покриття всього парку ПК.

Оренда програм стане ідеальним виходом для короткострокових проектів з використанням комп'ютерної техніки, а також для компаній, в яких динамічно змінюється кількість працюючих співробітників (наприклад, сезонний набір). В такому випадку можна збільшувати або зменшувати кількість ліцензій в залежності від набору співробітників.

Хмарні технології також можна віднести до оренди програм. Ця технологія більше нагадує «підписку». В хмарі можна побудувати цілу серверну систему, використовуючи при цьому віртуалізацію.