Про компанію

Наша компанія була створена в 2006 році командою професіоналів з більш ніж 10-річним досвідом роботи на ринку інформаційних технологій на провідних позиціях. Великий досвід і високий технічний рівень наших фахівців поряд з инновативной підходами дозволяють компанії динамічно розвиватися та успішно реалізовувати проекти будь-якої складності як для компаній середнього та малого бізнесу, так і для корпоративних клієнтів.

Основна сфера діяльності ТОВ «АЛЬТИНЕТ» - надання комплексних послуг в області інформаційних технологій для підприємств середнього та малого бізнесу (СМБ).

Багаторічний досвід реалізації проектів різного рівня, дозволяють вирішувати завдання клієнтів "під ключ" найбільш ефективними і нестандартними методами.
Широкий спектр послуг, орієнтація на завдання клієнта, професіоналізм, чітке позиціонування компанії на ринку дозволяє клієнтам компанії придбати в особі "АЛЬТИНЕТ" надійного і стабільного партнера.

Успішно розвиватися і досягати поставлені цілі нам дозволяє тісна співпраця з найбільшими компаніями міжнародного та українського IT-ринку, розробниками та постачальниками.

Будемо раді працювати з Вами!