• "Альтітел" - міжнародний роумінговий зв'язок.

  "Альтітел" - міжнародний роумінговий зв'язок.

  Для тих, хто бажає скоротити витрати на міжнародні дзвінки ми пропонуємо спеціальні туристичні карти. Вигідний роумінг за кордоном - це можливо!

  Докладніше...
 • Термінальні системи - гнучке рішення.

  Термінальні системи - гнучке рішення.

  Термінальна система SysElegance - надійна і економічна для будь-якого підприємства. Термінальний сервер і тонкі клієнти у вигляді робочих місць - гнучкість управління і економії з використанням термінального доступу.

  Докладніше...
 • Оренда серверного устаткування.

  «Хмарна» IT-інфраструктура - підвищення гнучкості, ефективності та мобільності роботи компанії. Оренда сервера або робочого місця, віддалений сервер та IT-структура.

  Докладніше...
  Оренда серверного устаткування.
 • Відеоспостереження

  Відеоспостереження і охоронні системи безпеки допоможуть реалізувати оптимальну систему, яка підніме управління процесами в компанії на новий рівень.

  Докладніше...
  Відеоспостереження

 

IT-компанія «Альтинет» надає широкий спектр інформаційно-технічного обслуговування, призначений для збільшення бізнес-ефективності і безпеки комп'ютерних систем.

Хмарні обчислення і віртуалізація вже стали нашою реальністю. Можливість будь-якому користувачу отримати доступ до будь-якого додатку, використовуючи будь-який пристрій - вже не фантастика, а прагнення кожного керівника у побудові ІТ-інфраструктури свого бізнесу. Одними з основних напрямків нашої компанії є побудова термінальних систем. Величезна кількість переваг (від економії на ІТ рішеннях, до простоти управління всією ІТ системою) робить використання термінальної системи віддалених робочих столів однією з найефективніших. А тонкі клієнти (бездискові станції) ідеальні з точки зору відмовостійкості, безпеки і, звичайно ж, вартості.

Наша компанія може запропонувати також варіант оренди всієї ІТ-інфраструктури, або оренду серверів, робочих місць та програмного забезпечення окремо. Наші експерти займаються консалтингом, реалізацією та аутсорсингом проектів будь-якого масштабу. Нашою початковою діяльністю в сфері IT було повне технічне забезпечення наших клієнтів. І при цьому, у відповідь на потреби клієнтів, і для того, щоб повністю покрити спектр ІТ-послуг, наша пропозиція була розширена до хостингу і надання виділених віртуальних, та фізичних серверів і робочих місць. На даний момент наша компанія має статус SPLA партнера Microsoft, що дає нам можливість надавати в оренду повний пакет програмного забезпечення.

Сьогодні наша компанія гнадає послуги, що орієнтовані на сегмент малого та середнього бізнесу по всій території Україні. Наш перевірений портфель послуг відповідає різним потребам клієнтів щодо розробки, впровадженню, хостингу і повного аутсорсингу ІТ-рішень. Завдячуючи нашим технічним знанням і ефективним рішенням, наші клієнти мають можливість: знизити витрати на ІТ послуги, підвищити продуктивність і ефективність свого бізнесу.

IT-компанія АЛЬТИНЕТ постійно забезпечує замовників апаратним і програмним забезпеченням, з використанням найкращих доступних технологій та послуг.

Новини

22.01.2014|Тонкі клієнти HP

Актуальна лінійка тонких клієнтів від компанії Hewlett Packard.
Детальніше...

Статті

Порівняння редакцій Adobe Creative Suite 5.5

Таблиця порівняння редакцій Adobe Creative Suite 5.5. Adobe ® Creative Suite ® 5.5 - програмне забезпечення, яке дозволить створювати растрові і векторні зображення, анімацію, цифрові журнали і т.д.
Детальніше...