Рішення та послуги Термінальні рішення

Термінальні рішення

Можливість економії місця і ресурсів стає першочерговим питанням керівництва компаній, а збільшення ефективності роботи співробітників і відмовостійкість інформаційної структури бізнесу - це вже необхідність в умовах конкурентного середовища сучасного бізнесу. Надійна і недорога система - ідеальний варіант для будь-якого підприємства.


SysElegance
Microsoft
Обладнання
 Термінальна система побудови інфраструктури бізнесу на сьогоднішній момент одна з передових технологій, яка дозволяє заповнити численні прогалини в автоматизації та оптимізації бізнес-процесів, які присутні при класичному побудові системи з використанням персональних комп'ютерів. Гнучкість, якою володіє це рішення, дозволяє розгортати комплекс швидко і легко. Невеликий офіс, розгалужена мережа або величезна корпорація з численними представництвами по всій країні - у кожного бізнесу свої запити і особливості, і свої вигоди від використання термінальної системи.

Така побудова роботи не даремно було названо «віртуальним комп'ютинг» адже весь процес проходить віддалено. Принцип побудови термінальної системи заснований на публікації додатків з сервера на робочі місця співробітників, навіть якщо вони знаходяться віддалено від нього. Саме це рішення дозволяє досягти всіх тих плюсів, які пропонує термінальна система для компаній різних напрямів і розмірів.
Побудова архітектури сучасних офісів на вирішенні термінальної системи передбачає:
  • створення серверного центру, що складається з одного або декількох серверів, або навіть цілої серверної ферми;

  • використання бездискових тонких клієнтів у вигляді робочих місць;

  • можливість зберігання всієї інформації в серверному центрі - робочі станції підключаються до сервера і працюють з інформацією віддалено.


Компанія АЛЬТИНЕТ пропонує Вам свої послуги по впровадженню термінальної системи, її супроводу і налаштуванні. Також можливе використання рішення «мобільний офіс»: створення сервера на основі нашого дата центру з віддаленим обслуговуванням і мобільними, легко масштабованими робочими місцями. Ви зможете переїхати в новий офіс, і все що Вам знадобиться для роботи - це інтернет.
Переваги, якими володіє система віртуального комп'ютингу, дають можливість вивести продуктивність компанії або виробництва на новий рівень.