Рішення та послуги Серверні рішення

Серверні рішення

Компанія «АЛЬТИНЕТ» має статус Hewlett-Packard Preferred Partner, також є авторизованим партнером компаній IBM, DELL та інших.


Призначення
Обладнання
Принципи побудови
Приклади впровадження


Ми пропонуємо весь спектр послуг пов'язаних з серверним обладнанням - консалтинг, конфігурування серверів і серверних комплексів на основі ТЗ замовника, складання спеціалізованих серверних систем для виконання спеціалізованих завдань.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

Ми будемо раді підібрати серверну платформу або серверний комплекс для підприємства будь-якого масштабу і галузі, наш досвід і можливості дозволяють зробити це з високою якістю і за доступною ціною.

Функціонально сервера можуть бути виділеними, тобто виконувати строго певні завдання і універсальними.
Впорядкувати сервера потрібно за ознаками, які є пріоритетними для Вас.

Можна перерахувати основні ознаки:
  • за функціональним призначенням (сервер Баз Даних (БД), сервер Додатків, Термінальний сервер, Поштовий сервер, Файл сервер і т.д.);

  • за базовою платформі (Intel - AMD, x86-RISK);

  • за принципом апаратного виконання (Підлогове, стоєчне, високої щільності - т.зв. Blade).


Для виконання типових завдань, ми готові запропонувати Вам наступні основні типи обладнання:
  • сервер БД, поштовий сервер, Інтернет шлюз (WEB-сервер), сервер додатків;

  • системи зберігання даних (СГД) - класичні, так і за індивідуальним замовленням будь-якого ступеня складності (DAS, NAS, SAN);

  • як поодинокі термінальні сервера, так і надлишкові серверні ферми;

  • кластера для роботи з потужними БД;

  • серверні комплекси, оптимізовані для роботи з 1С 8.х на базі ОС Linux, Microsoft з організацією БД на Post Gre SQL і т.д;

  • системи високопродуктивного рендеринга відео та 3D графіки (Рендеринг-ферми) - за індивідуальним замовленням.


Компанія «АЛЬТИНЕТ» реалізує серверне обладнання світових лідерів виробників серверного устаткування, таких як HP, IBM, DELL, FSC та ін Чому ми не займаємося «самосбору»? Тому що, ми переконані - за свої гроші і мале підприємство та велике бажає отримати якість світового рівня і повноцінний сервіс. В останні роки якість світових лідерів стало загальнодоступним за ціною підприємствам будь-якого масштабу. Ми готові запропонувати для виконання Ваших завдань сервера у виконанні Tower - напольні, Rack - монтовані в стійку (шафа), RISK сервера для ЦОД, а також Blade - сервера-леза для особливо продуктивних задач з високим рівнем резервування і відмовостійкості найбільш передова технологія для підприємств з розгалуженою інфраструктурою.

ОБЛАДНАННЯ:

Розглянемо принципи побудови серверних систем на прикладі устаткування HP:

Малий бізнес (10 - 20 користувачів) - у більшості випадків використовують напольні сервера для малих груп.
 
Сервер HP ML150G6    Сервер HP ML110G7

Малий та середній бізнес (20-50 користувачів) - використовуються стоечні сервера для малих груп:

     
      Сервер HP DL120G7         Сервер HP DL160G6         Сервер HP DL180G6

и системи зберігання початкового рівня:

        HP MSA 2312fc

Середній бізнес (40-500 користувачів) - використовуються стоечні сервера для середніх груп:
 
      Сервер HP DL320G6          Сервер HP DL360G7         Сервер HP DL380G7

також Блейд системи початкового рівня:

         HP BLc C3000

та системи зберігання середнього рівня:

     HP MSA SW 2000

Датацентри великих підприємств.
Використовуються як стієчні сервери різного класу, так і блейд-системи середньої та великої потужності.
ПРИНЦИПИ ПОБУДОВИ:

Підбір комплексу серверного апаратного та програмного забезпечення проходить у декілька етапів. У першу чергу визначається коло завдань та їх обсяг, які повинен виконувати серверний комплекс і, виходячи з цього, визначається кількість і потужність серверів. Відштовхуючись від необхідної обчислювальної потужності, визначається базова платформа. Далі, враховується необхідність у резервуванні певних вузлів і забезпечення запасу продуктивності системи в залежності від очікуваних темпів зростання підприємства. Після формування всіх техніко-економічних вимог можна вибирати конкретного виробника. Форм-фактор серверів залежить від багатьох умов, він визначається в процесі аналізу ТЗ, так само як і необхідність в системах зберігання. Якщо є необхідність обробляти значні масиви даних - відео файлів, прайс-листів, текстів і т.д., можливе використання СГД тобто зовнішніх систем зберігання даних з резервуванням по харчуванню і швидкими RAID масивами. Багато факторів впливають на кінцевий результат, але запорука успіху - коректне побудова ТЗ незалежно від сфери діяльності.

Компанія «АЛЬТИНЕТ» готова реалізувати як окремий сервер для міні підприємства до 10 робочих місць, так і для корпорації з філіями та підрозділами розподіленими територіально. В даний час підприємство будь-якої сфери діяльності потребує роботи з комп'ютерними даними. А значить без сервера (серверів) йому не обійтися. Наші впровадження доводять той факт, що практично будь-яка компанія на ринку України, так чи інакше потребує централізованої обробці комп'ютерних даних. Особливо критично використання високопродуктивних серверних обчислень у фінансовому секторі, торговельними підприємствами і роздрібними мережами, бюджетними організаціями в їх документообіг, освітніми установами в організації навчального процесу та наукових обчисленнях, також і в комерційних організаціях для роботи з ERP системами та базами даних.
НАШІ ЗНАЧИМІ ВПРОВАДЖЕННЯ:

«ПАККО Холдинг»
- ферма серверів з надмірністю, повна централізація даних усередині мережі філій компанії. Безліч філій та підрозділів були об'єднані в єдину інформаційну структуру на основі термінального доступу до даних в режимі публікації додатку. Використано Блейд-сервера IBM, доступ до даних по оптоволокну, система зберігання SAN від IBM
Київміськбуд-2 - впроваджена Блейд система серверів компанії НР з комплексною інтеграцією системи 1С в термінальному доступі, а також зовнішня СГД по оптоволокну. Консолідація даних. Серверний комплекс в одному Блейд-шасі обслуговує комбіновану мережу підприємства - офісні робочі місця на базі ПК, так і віддалені термінальні робочі місця на Тонких клієнтах.
ДП «МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ «Южний» - комплексна інтеграція обчислювальних потужностей підприємства в одній серверної системі серверів FSC із зовнішньою системою зберігання даних рівня SAN по оптоволокну. Отримано максимальна консолідація даних з високою швидкістю обробки запитів БД.
Канал ICTV - сконфигурирована і впроваджена ферма серверів для продуктивного рендерінга мультимедійного контенту. В якості апаратної платформи обрана Блейд-система компанії НР с3000.