Рішення та послуги Лицензионное программное обеспечение Продажа ліцензійного програмного забезпечения (ПЗ)

Продажа ліцензійного програмного забезпечения (ПЗ)

Ліцензування програмного забезпечення на сьогоднішній день питання, про яке замислюються і приватні користувачі, і керівники компаній.

Операційні системи
Офісні програми
Серверні рішення
Термінальні рішення
Антивірусний захист

Графіка і дизайн
 Перекладачі і словники
Прайс на програми Microsoft


Ліцензійні програми - це можливість спокійного ведення бізнесу, а так само використання повноцінних ресурсів і технічної допомоги від компанії виробника. Право на пільгове або ж безкоштовне оновлення програмного продукту, отримання новин про вихід нових програм, кваліфікована підтримка й повноцінні драйвера, повний функціонал і керівництва користування - додаткові переваги програм, які дозволять скоротити витрати і збільшити продуктивність. Легалізуючи програмне забезпечення, ми робимо крок назустріч новим технологіям і європейських стандартів життя і бізнесу.


ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ:

За даними ресурсу Netmarketshare (Net Applications) станом на грудень 2011 року, близько 92% персональних комп'ютерів працюють під управлінням операційних систем сімейства Windows.
Для зручного вибору відповідної саме Вам операційної системи ми підготували порівняльну таблицю версій ОС від Microsoft.

Види ліцензування операційних систем Windows:

ОЕМ версія - версія для установки операційної системи при складанні комп'ютера, продається компаніям, які є збирачами систем. Клієнтам поставляється тільки в передвстановленому вигляді разом з комп'ютером або ноутбуком.

Коробкові версії або FPP (full packaged product) - версія для роздрібного продажу і використання споживачами.

Версія для ліцензування встановленої операційної системи - дана версія підходить для ліцензування встановленої раніше піратсокй версії операційної системи. На даний момент цей вид ліцензування представлений одним програмним продуктом - Microsoft Windows 7 Professional OLP NL Legalization GetGenuine. Даний продукт відноситься до корпоративного увазі ліцензії і продається від 5 штук.

Корпоративні ліцензії - ліцензії призначені для організацій, яким потрібно не менше 5 ліцензій. За програмами корпоративного ліцензування не поставляється повна версія операційної системи, так як до цього виду ліцензування відносяться:
 • ліцензії апгрейда (не є ліцензією на повну версію);

 • ліцензії Software Assurance (при замовленні продовження SA) (не є ліцензією на повну версію);

 • комбінацію апгрейд + SA (не є ліцензією на повну версію).


Наша компанія пропонує Вам великий асортимент операційних систем від компанії Microsoft для офісу і домашнього використання.

ОФІСНІ ПРОГРАМИ:

Для повноцінної роботи офісу будь-якої компанії крім операційної системи завжди потрібні додаткові ресури. Заповнення документів, складання презентацій та звітів - повсякденна робота, яка тим не менше потребує якісних програм для її виконання. Основним пакетом офісних програм є Microsoft Office.

Вибрати версію Microsoft Officсе, яка підійде имено Вам допоможе таблиця порівняння офісних пакет.

Настільні додатки Microsoft ліцензуються «на пристрій». Такий режим ліцензування означає, що користувач купує ліцензію для кожного персонального комп'ютера або іншого пристрою, що використовує настільне додаток (або набір додатків - Microsoft Office), або одержує доступ до таких додатків за допомогою сервера терміналів.

Види ліцензування офісних пакетів Windows:

Коробкові версії або FPP (full packaged product) - версія для роздрібного продажу і використання споживачами. Ліцензія може переноситися з одного комп'ютера на інший, однак при цьому не повинно бути встановлено більшу кількість копій, ніж це дозволено умовами ліцензійної угоди. В даному варіанті ліцензування немає можливості перейти на попередню версію програмного продукту. Також відсутня можливість використання іншої мовної версії.
Дозволяється встановити копію Microsoft Office на портативному пристрої для використання єдиним основним користувачем ліцензованого пристрою.

Корпоративні ліцензії - ліцензії призначені для організацій.
Програми корпоративного ліцензування призначені для організацій, яким потрібно не менше 5 будь-яких ліцензій і є оптимальним способом придбання MS Office. Зокрема, Microsoft Office 2010 і входять до нього настільні додатки можна придбати за програмами Open License, Open Value, Open Value Subscription, Enterprise Agreement, Enterprise Agreement Subscription та ін

Наша компанія також може запропонувати Вам офісні програми від різних виробників для найрізноманітніших цілей і завдань.
СЕРВЕРНІ РІШЕННЯ:

Ми пропонуємо весь спектр послуг пов'язаних з серверним обладнанням - консалтинг, конфігурування серверів і серверних комплексів на основі ТЗ замовника, складання спеціалізованих серверних систем для виконання спеціалізованих завдань. Підбір і установка серверного програмного забезпечення також один з видів робіт, які ми можемо запропонувати нашим замовникам.

До серверним рішенням від Microsoft відносяться:

Microsoft Windows Server - різні серверні операційні системи, серед яких можна вибрати ту, що підходить саме для Вашої компанії. Опис серверних операційних систем можна знайти в нашій статті "Вибір серверного програмного забезпечення"
Microsoft System Center - дані рішення допомагають ІТ-фахівцям управляти фізичними та віртуальними ІТ-середовищами в центрах обробки даних, настільних комп'ютерах і пристроях.
Microsoft Forefront - набір продуктів для забезпечення безпеки бізнесу, підвищує безпеку і контроль завдяки інтеграції з існуючою ІТ-інфраструктурою та спрощенню розгортання, управління та аналізу. Продукти Forefront допомагають захищати клієнтські і серверні операційні системи, сервери додатків і периметр мережі.
Microsoft SharePoint Server - платформа для спільної роботи, що забезпечує збільшення продуктивності праці та управління контентом в знайомому середовищі Office. Вбудовані функції, доповнені технологіями пошуку, допоможуть швидко реагувати на мінливі вимоги бізнесу. Консолідація рішень для спільної роботи на платформі SharePoint 2010 сприяє скороченню витрат на навчання персоналу та технічну підтримку, а також збільшенню продуктивності праці ІТ-співробітників - і все це стає можливим за допомогою добре керованою і відповідної стандартам платформи.
Microsoft Exchange Server - корпоративне рішення для обміну повідомленнями й організації спільної роботи. Великий вибір варіантів впровадження, зручний механізм взимодействия зі співробітниками і клієнтами. Забезпечує захист від витоку інформації.
Microsoft SQL Server - надійна, продуктивна і оснащена комплексними засобами бізнес-аналізу платформа, яка здатна підтримувати критично важливі програми, що пред'являють високі вимоги до ресурсів. Використання цієї платформи дозволить скоротити час розробки додатків, знизити витрати на управління та забезпечити глибоке розуміння бізнес-процесів в масштабі всієї організації.

Види ліцензування серверних операційних систем Windows:

ОЕМ версія - версія для установки серверної операційної системи при складанні сервера, продається компаніям, які є збирачами систем. Клієнтам поставляється тільки в передвстановленому вигляді разом з сервером.

Корпоративні ліцензії - ліцензії призначені для організацій, у яких вже є серверне обладнання і яким потрібно не менше 5 корпоративних ліцензій. У мінімальна кількість ліцензій необхідний при покупці можуть бути включені як серверна операційна система, так і ліцензії на користувачів або на робоче місце.

Також є варіант покупки сервера, який не припускає покупку користувальницьких ліцензій - Windows Small Business Server Essentials 2011 OLP NL Qlfd (обмеження 25 користувачів).

ТЕРМІНАЛЬНІ РІШЕННЯ:

Компанія АЛЬТИНЕТ пропонує Вам свої послуги по впровадженню термінальної системи, її супроводу і налаштуванні. Також можливе використання рішення «мобільний офіс»: створення сервера на основі нашого дата центру з віддаленим обслуговуванням і мобільними, легко масштабованими робочими місцями. Ви зможете переїхати в новий офіс, і все що Вам знадобиться для роботи - це інтернет.

Термінальне програмне забезпечення представлено рішеннями від Microsoft і SysElegance.
Більш детальну інформацію щодо впровадження термінальної системи можна знайти в розділі інфраструктурних рішень. АНТИВІРУСНИЙ ЗАХИСТ:

Антивірусне програмне забезпечення використовується для запобігання, виявлення і видалення шкідливих програм, в тому числі, комп'ютерних вірусів, хробаків, троянських коней, шпигунського і рекламного програмного забезпечення.

Інформаційна безпека - це конфіденційність, цілісність і доступність даних, незалежно від їх форми: елетронній пересилання, інформація, яка зберігається і обробляється комп'ютером, мережевий захист.
На сьогоднішній момент є можливість захисту комп'ютера від вірусних атак за допомогою хмарних технологій. Cloud Antivirus є технологією, яка використовує легкий програмний агент на захищається комп'ютері, в той час, як аналіз даних, яку він обіймав великі обсяги пам'яті, проводиться в інфраструктурі провайдера. Дане рішення дозволяє забезпечити захист від вірусів за допомогою сканування кількома антивірусними програмами, що значно збільшує швидкість і якість виявлення та ліквідації загроз.

Наша компанія готова запропонувати Вам захист для Вашого комп'ютера або сервера від різних виробників:
Антивіруси:
 • Лабораторія Касперського;

 • Dr. Web;

 • ESET;

 • McAfee;

 • BitDefender;

 • AVG Technology;

 • Symantec.


Рішення з безпеки:
 • Devicelock;

 • Celestix;

 • GFI;

 • Quest;

 • StorageCraft.


ПЕРЕКЛАДАЧІ, СЛОВНИКИ, РОЗПІЗНАВАННЯ ТЕКСТУ:

На ринку програмного забезпечення велика різноманітність програм, і тим не менш на терені роботи з тектом (переклад, розпізнавання, редагування) перше місце займає продукція компанії ABBYY. Це російські програми та сервіси світового рівня. Спеціальність компанії як раз і є розпізнавання документів, комп'ютерна лінгвістика і переклад.

Завантажити прайс на програмні продукти ABBYY.