Рішення та послуги Лицензионное программное обеспечение Легалізація програмного забезпечення (ПЗ)

Легалізація програмного забезпечення (ПЗ)

Ліцензування програмного забезпечення на сьогоднішній день питання, про яке замислюються і приватні користувачі, і керівники компаній.

Ліцензійна версія робить будь-яке програмне забезпечення Вашим ефективним помічником у досягненні цілей і завдань. Найрізноманітніші програми дають можливості автоматизувати документообіг і бухгалтерію, збільшити безпеку даних компанії, створити телефонну та інформаційну мережу. Також існує безліч вузьконаправлених програм для архітекторів, дизайнерів, розробників та інших професіоналів, чий час цінно. Легальна програма якісна і безпечна, і саме ці показники економлять і час, і бюджетні кошти.

Компанія Microsoft - світовий лідер з виробництва програмного забезпечення. Microsoft надає величезний вибір програм: операційні системи, серверні додатки, бізнес і офісні додатки для користувачів, інтерактивні програми та ігри, засоби для роботи в мережі та інструменти для розробників. Програми від цієї компанії сумісні практично з усіма додатками і пристроями в світі.

Коли програмне забезпечення Microsoft використовується відповідно до вимог ліцензування компанії-розробника, Ви можете бути впевнені в тому, що у Вашої компанії є:
  • ясність управління своїми ІТ-активами;

  • доступ до останніх оновлень, преміум доповненням, удосконаленням продукту і технічної підтримки;

  • захист від троянських коней, шпигунського та шкідливого ПЗ, які можуть бути вбудовані в неліцензійне програмне забезпечення;

  • можливість переходу на оновлені версії програм (при використанні Software Assurance).


Легалізація програмного забезпечення виконується в кілька етапів:
  • інвентаризація встановленого програмного забезпечення;

  • зіставлення встановленого програмного забезпечення і наявних ліцензій;

  • ліцензування відсутнього програмного забезпечення;

  • заміна потрібних програм на ліцензійні версії.


Проекти по легалізації передбачають різні схеми ліцензування програмного забезпечення у клієнтів будь-яких розмірів. Наші фахівці допоможуть Вам реалізувати проект по легалізації програмного обеспечнеія оптимально, враховуючи всі фінансові та апаратні аспекти.

Компанія "АЛЬТИНЕТ" є сертифікованим партнером багатьох найбільших вендорів - розробників програмного забезпечення, таких як Microsoft, SysElegance, Kerio, 1C-Bitrix, Лабораторія Касперського та інших. Інженери і менеджери з продажу регулярно проходять курси навчання, підвищення кваліфікації та сертифікацію у виробників програмного забезпечення, що підтверджується сертифікатами.