Рішення та послуги Терминальные решения Рішення SysElegance

Рішення SysElegance

Наша компанія може запропонувати термінальні рішення, які підійдуть саме Вашої компанії. Термінальна система побудови інфраструктури бізнесу на сьогоднішній момент одна з передових технологій, яка дозволяє заповнити численні прогалини в автоматизації та оптимізації бізнес-процесів, які присутні при класичному побудові системи з використанням персональних комп'ютерів. 
Області застосування
Основні переваги
Схема роботи системи
Програмні продукти
Відгуки про роботу системи
Прайс

Таку побудова роботи не даремно було названо «віртуальним комп'ютингом» адже весь процес проходить віддалено.

ЗАСТОСУВАННЯ: 

Гнучкість, якою володіє це рішення, дозволяє розгортати комплекс швидко і легко. Невеликий офіс, розгалужена мережа або величезна корпорація з численними представництвами по всій країні - у кожного бізнесу свої запити і особливості, і свої вигоди від використання термінальної системи.

Наша компанія може запропонувати термінальні рішення, які підійдуть саме Вашої компанії :
  • Пропозиція для аптечних мереж.

  • Пропозиція для навчальних установ.

  • Пропозиція для банків і страхових компаній.

  • Пропозиція для державних установ.

  • Пропозиція для торгових мереж.

  • Пропозиція для готельно-ресторанного бізнесу.

  • Пропозиція для логістичних компаній.

  • Пропозиція для виробничих підприємств.ПЕРЕВАГИ:
 

Система віртуального комп'ютингу має переваги, які дають можливість вивести продуктивність компанії або виробництва на новий рівень.

Безперервність бізнесу та виробництва - один з головних пунктів, схиляє керівництво компаній до впровадження термінальної системи. Відмовостійкість системи підкріплена різними факторами, такими як балансування серверів, загальний захист від вірусів, легкість заміни тонкого клієнта і т.д.

Захист даних важливий фактор в століття, коли інформація коштує дорожче золота. Вся корпоративна інформація знаходиться на сервері і його не покидає взагалі. Сигнал, що передає візуальний аналог інформації, кодується 128 бітним шифром, який складно перехопити, а тим більше розшифрувати.

Контроль всієї інформаційної системи компанії стає легким завданням для ІТ відділу і керівництва. Схема контролюється призначенням політик безпеки, програмні продукти встановлюються тільки адміністратором системи, є можливість віддаленого перегляду робочого місця кожного співробітника компанії. Контроль - це можливість направляти рух бізнесу і впливати на бізнес-процеси під час їх виконання.

Зниження витрат для більшості компаній на даний момент вирішальний фактор. Зниження вартості володіння рішенням дає можливість заощаджувати кошти і спрямовувати їх у потрібне русло для руху бізнесу. Термінальне рішення знижує витрати на адміністрування робочих місць за рахунок централізації роботи всіх програм. Така система також знижує витрати на придбання ліцензійного програмного забезпечення, а також на оновлення комп'ютерного парку компанії. Для державного та освітнього сектора справжньою проблемою стає використання сучасного софта на парку старих комп'ютерів, вартість заміни яких не поміщається ні в один бюджет. Виходом, з подібного роду питання, стає можливість побудови термінального рішення на парку старих ПК. Будь-який комп'ютер, що відповідає мінімальним вимогам, стає свого роду тонким клієнтом і дає можливість використання сучасного програмного забезпечення.

Мобільний офіс. Комплексне рішення для будь розширюється компанії. В основі даної схеми варто термінальна система. «Мобільність» офісу досягається за рахунок винесення серверної частини в дата-центр з можливістю повного аутсорсингу, робочими місцями стають тонкі клієнти, переваги яких починаються з відсутності шуму, а закінчуються високим рівнем безпеки інформації. Таке рішення відрізняється від стандартної схеми масштабованістю, гнучкістю і можливістю віддаленого обслуговування комп'ютерів. Для переїзду в новий офіс або створення філії в будь-якій точці країни Вам знадобиться тільки інтернет.

Оперативний доступ до даних для багатьох компаній актуальне питання. Будь-який співробітник компанії, інформаційна архітектура якої побудована на термінальному рішенні, отримує можливість віддаленого доступу до свого сеансу роботи з будь-якої точки світу, за умови наявності мережі інтернет. Робота філій, відрядження, лікарняні, зустрічі з клієнтами, робота на дому - гнучкість бізнесу, що використовує переваги захищеного каналу та роботи з інформацією, яка не залишає сервер.

Захист вкладень. Термінальна система SysElegance підтримує 47 редакцій операційних систем.

Побудова архітектури сучасних офісів на вирішенні термінальної системи передбачає:

створення серверного центру, що складається з одного або декількох серверів, або навіть цілої серверної ферми;


використання бездискових тонких клієнтів у вигляді робочих місць;


можливість зберігання всієї інформації в серверному центрі - робочі станції підключаються до сервера і працюють з інформацією віддалено. 
  •  

СХЕМА РАБОТЫ:

Принцип построения терминальной системы основан на публикации приложений с сервера на рабочие места сотрудников, даже если они находятся удаленно от него. Именно это решение позволяет достичь всех тех плюсов, которые предлагает терминальная система для компаний различных направлений и размеров.
ПРОГРАММНЫЕ ПРОДУКТЫ SYSELEGANCE:
ПРОГРАММНЫЕ ПРОДУКТЫ SYSELEGANCE:
SysElegance Terminal Suite v3 Media Kit
Универсальный стартовый пакет комплекса для публикации программного обеспечения, организации универсального доступа и развертывания «тонких клиентов». Включает инсталляции базовой и стандартной редакций SysElegance Application Server, SysElegance Universal Printing, операционных систем SysElegance Thinstation Light, SysElegance Thinstation Professional и SysElegance Thinstation Enterprise на DVD-носителе, документацию и фирменную коробку.
 
Лицензия на 1 подключение к SysElegance Application Server v3
Лицензия, которая увеличивает количество одновременных подключений к комплексу SysElegance Terminal Suite v3
 
Лицензия на 1 подключение к SysElegance Application Server v3 Basic
Лицензия, которая увеличивает количество одновременных подключений к комплексу SysElegance Terminal Suite v3 Basic
 
Безлимитная лицензия SysElegance Application Server v3 (на 1 сервер архитектуры x86)
Лицензия, которая не ограничивает количество одновременных подключений к комплексу SysElegance Terminal Suite v3 для одного сервера архитектуры x86
 
Безлимитная лицензия SysElegance Application Server v3 (на 1 сервер архитектуры x64)
Лицензия, которая не ограничивает количество одновременных подключений к комплексу SysElegance Terminal Suite v3 для одного сервера архитектуры x64 или x86
 
Академическая лицензия на 1 подключение к SysElegance Application Server v3
Лицензия для учебных заведений, которая увеличивает количество одновременных подключений к комплексу SysElegance Terminal Suite v3 для Windows 2003/2008/2008R2 Academic с Academic CAL
 
Лицензия SysElegance Universal Printing (на 1сервер)
Система универсальной бездрайверной печати для терминальных сетей
 
Лицензия (на 1 станцию) операционной системы SysElegance Thinstation Professional
Бездисковая операционная система для развертывания «тонких» клиентов терминальной сети на базе фирменного или переоборудованного в бездисковые станции оборудования с поддержкой технологий автоматической самонастройки, звука, кассовых аппаратов, USB - накопителей и дисков (включая
NTFS), принтеров и т. п.
 
Лицензия (на 1 станцию) операционной системы SysElegance Thinstation Enterprise
Бездисковая операционная система для развертывания «тонких» клиентов терминальной сети на базе фирменного или переоборудованного в бездисковые станции оборудования, которая помимо возможностей редакции Professional включает технологии IP-телефонии, Skype, сетевого сканирования,
передачи портов USB, авторизации при помощи смарт-карт и т. п. Дополнительно, система поддерживает сети Wi-Fi, локальный веб-браузер, работу с опубликованными программами и с неограниченным количеством терминальных серверов одновременно.
 
Сертификат Соответствия Пользователя SysElegance
Дубликат Сертификата Соответствия Пользователя SysElegance в случае обновления или перерегистрации.